תליוני יהלומים

לויס תכשיטים - חנות מפעל מובילה לעיצוב, ייצור ומכירה של תליוני יהלומים יוקרתיים.

מבחר עשיר ומיוחד של תליוני יהלומים איכותיים במחיר אטרקטיבי - ללא עמלות או פערי תיווך.

בדף זה תוכל להתרשם ממגוון תליוני יהלומים חדשים - פריטים נדירים!תליוני יהלומים - דגמים חדשים

תליוני יהלומים הם פריט שלא ניתן לפספס, התליון מושך את העין בשל מיקומו ויוצר מראה יוקרתי שלא ניתן להתעלם ממנו. תליוני יהלומים מאפשרים חופש בחירה רחב ביחס לסוגי תכשיטים אחרים. ניתן לרכוש תליונים המביעים עמדות דתיות כמו מגן דויד, או תליונים בעלי צורה סמלית כמו לב, או פשוט תליונים קלאסיים בעלי יהלום יחיד אשר תלוי על שרשרת זהב עדינה.

קניית תליוני יהלומים כמתנה לאהובתך, היא קנייה יחסית פשוטה. בניגוד לתכשיטים אחרים, שרשרת היא פריט ללא משמעות מחייבת נוספת כמו טבעת. אין צורך לבצע שינויים בגוף כדי לענוד אותה, בניגוד לעגילים הדורשים חורים. הם אינם מוסתרים כמו צמידים וכמובן שלא ניתן לטעות בקניית תליוני יהלומים קלאסיים אשר נושאים יהלום מרכזי מרהיב.

תליוני יהלומים ניתן לשבץ בצורות שונות של יהלומים החל מיהלומי טיפה, יהלומים עגולים, מלבניים, מעוינים, מרקיז, לב, משולש ועוד. ישנם תליוני יהלומים אשר מעוצבים כצורה פיגורטיבית המשובצת יהלומים קטנים או אף שילוב של יהלומים קטנים עם יהלום מרכזי גדול.

כיוון שהדבר הבולט בתליון הוא היהלום, רצוי לבחור יהלום איכותי אשר החזר האור שלו לא יאכזב והשרשרת תבלוט ותאיר את הפנים. איכות היהלומים נקבעת לפי מספר פרמטרים: כובד היהלום (קראט) אשר ניתן לזיהוי בשל השפעתן על גודל היהלום. צבע היהלום, יהלום בעל גוון צהוב הינו פחות איכותו, על ידי הצבתו ליד יהלום אחר ניתן להשוות את צבעו. חיתוך וניקיון היהלום הם פרמטרים חשובים אך לא ניתן לקבוע את טיבם ללא מכשור מיוחד.

מגוון מתנות מדהימות לאשה - לחץ לצפייה