עגילי יהלומים

לויס תכשיטים - חנות מפעל מובילה לעיצוב, ייצור ומכירה של עגילי יהלומים יוקרתיים.

מבחר אדיר של עגילי יהלומים באיכות יוצאת דופן ובמחיר אטרקטיבי - ללא עמלות או פערי תיווך.

בדף זה ריכזנו מגוון עגילי יהלום מעוצבים - נשמח לסייע בבחירת הפריט המושלם עבורכם!עגילי יהלום בעיצוב אישי!

עגילי יהלום הם תכשיט נשי, יוקרתי ואלגנטי אשר מתאים לאירועים חשובים ומרשימים אך גם משדרג מראה יומיומי באופן פלאי. עגילים ממסגרים את הפנים ומאירים אותם. כאשר מדובר על עגילי יהלום הפנים הופכות למוארות אף יותר ולכן נשים רבות רואות בכך פריט חובה לכל הופעה.

תליוני יהלומים - קולקצייה חדשה
צמידי יהלומים יוקרתיים

עגילי יהלומים מעוצבים בשלל צורות וגדלים, לכן תוכלי למצוא את העגילים המתאימים לך בקלות. ישנם עגילים אשר שמים דגש על יהלום אחד גדול הנמצא במרכז וסביבו יהלומים קטנים. סוג זה של עגילי יהלום הינו צמוד לאוזן אך אם את מעדיפה עגילים נופלים או עגילי חישוק, תוכלי למצוא עיצובים אשר משובצים ברצף של יהלומים קטנים מנצנצים. צורתם של העגילים תשפיעה על אורך הצוואר ועל מסגור הפנים.

אם אתה גבר המעוניין להפתיע את בת זוגתו בצמד עגילי יהלומים, אין ספק שאתה עומד בפני בחירה לא קלה. בחירת עגילי יהלומים היא בחירה קשה וזאת כיוון שהבחירה תקפה לשני פריטים אשר העלות עלולה להיות יקרה. אך יש לזכור כי קניית יהלומים היא השקעה נכונה. מצד אחד זו השקעה בזוגיות ובאהבה ומצד שני זו השקעה כלכלית.

הנה כמה טיפים שיקלו עליך בבחירת עגילי יהלומים לאהובתך: לפני הקנייה בדוק האם היא אוהבת זהב לבן או צהוב. זהב צהוב בדרך כלל יתאים לבחורות בעלות גוון עור כהה. בדוק האם היא אוהבת תכשיטים עדינים או מורכבים. עגילי יהלום בשיבוץ מינימאלי ונקי יתאימו לבחורות עדינות.  

מגוון מתנות מדהימות לאשה - לחץ לצפייה