טבעות חצי נישואין

טבעות חצי נישואין - לויס תכשיטים

מבחר אדיר של טבעות חצי נישואין מעוצבות במחיר אטרקטיבי - ללא עמלות וללא פערי תיווך.

איכות יוצאת דופן ושירות ברמה הכי גבוהה שיש.

כאן תוכלו לצפות במגוון טבעות חצי נישואין. נשמח לסייע לכם בבחירת הטבעת המושלמת עבורכם!מה זה טבעות חצי נישואין?

אין להתייחס למושג זה באופן פשטני, לא מדובר בטבעות אשר מחזיקות מעמד למשך חצי מהנישואין ובטח שלא לחצאי טבעות. טבעות חצי נישואין הן טבעות אשר בדרך כלל מתלוות לטבעת האירוסין למרות שניתן לענוד אותן בנפרד. הרעיון העומד מאחורי טבעות חצי נישואין הוא ליצור מראה שלם ואחיד על ידי שתי הטבעות. על מנת שתוכלו לממש את הרעיון באופן הטוב ביותר, רצוי להזמין את שתי הטבעות יחד. באופן הזה תהיו רגועים כי הטבעות תואמות באופן מלא ותחסכו מכם ומבת הזוג את תהליך חיפוש טבעת חצי נישואין בהמשך.

כפי שנאמר, טבעת חצי נישואין צריכה להיות תואמת לטבעת האירוסין לכן אם טבעת האירוסין עשויה זהב לבן גם טבעת חצי אירוסין תהיה עשויה זהב לבן. טבעת חצי אירוסין בדרך כלל משובצת ביהלומים קטנים כך שהפוקוס מהיהלום הגדול שבטבעת האירוסין לא ייגנב אלא יתעצם. המראה של שתי הטבעות יחד יוצר אשליה של טבעת אחת גדולה ומרהיבה.

טבעת חצי אירוסין ניתן לקנות בכל שלב, גם לאחר החתונה, גם כמתנה לאירוע בשלב מאוחר יותר בחיי הנישואין ועוד. זוגות רבים קונים טבעות חצי נישואין כדי לרענן את המראה של טבעת האירוסין. לאחר מספר שנים של ענידת טבעת האירוסין אנו מתרגלים למראה. אף אישה לא מעוניינת להסיר את טבעת האירוסין מהיד ולכן רענון המראה על ידי טבעת נוספת הוא פתרון מושלם.

טבעות אירוסין - צפי עכשיו בקטלוג החדש!