טבעות אירוסין HALO

טבעות אירוסין HALO - לויס תכשיטים

טבעות HALO בכל הצורות והגדלים עם מגוון סוגי יהלומים ומגוון סוגי הליטושים.

מחיר אטרקטיבי במיוחד ללא עמלות או פערי תיווך.

בואו לבחור את הטבעת המושלמת עבורכם!מחפשים טבעת אירוסין יפה במיוחד? טבעת שכולה יהלומים?
 
אנו מאחלים לכם מזל טוב! בדף זה תמצאו את הטוב ביותר שיש לנו להציע!
 
אתה כבר יודע שאשתך לעתיד רוצה טבעת יהלום לאירוסין. אתה רוצה להרשים אותה ולהביא לה טבעת יהלום יפייפיה, אבל התקציב לוחץ וקשה לרכוש יהלום גדול. לשם כך בדיוק המציאו טבעות אירוסין HALO. גם יהלום של חצי קראט יכול להיראות גדול ומרשים עקב השיטה המיוחדת הזו.

מה זה טבעת אירוסין HALO

הידעת? הרעיון של טבעת אירוסין HALO קיים כבר משנת 1920. אז אם כך, מה היא טבעת אירוסין HALO? טבעת אירוסין HALO היא צורת שיבוץ מיוחדת ליהלומים על הטבעת. בשיטה הזו משבצים יהלום מרכזי ומסביבו עיטור של מעגל יהלומים קטנים. העיצוב הזה גורם ליהלום שבמרכז לבלוט ולהיראות כמו יהלום גדול יותר ומרשים יותר. יהלום במשקל קראט גבוה יכול להיראות עצום בטבעת אירוסין HALO, ויחד עם זאת גם חצי קראט ומטה יכולים להיראות כמו יהלומים כפולים בגודל.

אילו סוגי טבעות אירוסין יש כיום בשוק? צפה בסרטון קצר


סוגי טבעות אירוסין

 
למי מתאימות טבעות אירוסין HALO

עקב הביקוש הגבוה אצל נשים רבות לטבעות מרשימות המציאו את שיטת השיבוץ הייחודית בטבעות אירוסין HALO. עקב צורת השיבוץ, היהלום המרכזי לא חייב להיות גדול מאד. מחיר היהלום נקבע על פי משקלו. לכן ככל שמקטינים את היהלום כך יורד מחירו. זה אומר שמחירה של טבעת אירוסין HALO מרשימה ומיוחדת יכול להיות נמוך יותר מטבעת אירוסין מעוצבת אחרת עם יהלום גדול יותר, מבלי להרגיש שהיהלום בטבעת קטן יותר. לכן זה מתאים לך אם אתה רוצה טבעת מרשימה אך אין לך תקציב ליהלום גדול.

סוגים של טבעות אירוסין HALO

אם הצורה הקלאסית של טבעות אירוסין HALO (זו עם היהלום במרכז ומעגל היהלומים הקטנים מסביב) אינה מספקת עבורה, יש עוד אפשרויות רבות לבחור מהן. זה יכול להיות אבן בצבע מיוחד או ללא צבע כלל. אולי אפילו אבן חן מסוג אחר. ניתן להפוך את טבעת האירוסין למרשימה מאד בזכות העיצובים הייחודיים של טבעות אירוסין HALO. ישנן טבעות אירוסין HALO עם מעגל שצמוד לאבן המרכזית, ישנן כאלה עם שניים או שלושה מעגלים של אבנים קטנות. ישנן טבעות שהאבן המרכזית אינה בהכרח בצורה הקלאסית העגולה אלא בצורת מרובע או לב. ישנן טבעות בצבע זהב קלאסי וישנן בזהב לבן. אתה יכול להתרשם מהמבחר שלנו בתמונות המופיעות באתר ולהגיע אלינו כדי לבחור את הטבעת המתאימה לך ביותר.

יתרונות טבעות אירוסין HALO

העיצוב המיוחד של טבעת אירוסין HALO הוא היתרון המשמעותי ביותר שלה. לא משנה איזו אבן מונחת במרכז, היא מקבלת הבלטה ויחודיות משמעותית מאד. העיטור של אבני החן הקטנות מסביב מאפשרות מגוון רחב של צורות ועיצובים מרהיבים מאין כמותם. מי שאוהבת טבעת נוצצת ומרשימה תתאהב בטבעת אירוסין HALO. זו תהיה מבחינתה המתנה המושלמת ביותר לקבל ביום הצעת הנישואין, והטבעת הזו, שנשארת על היד לעוד שנים רבות, תהיה מזכרת ייחודית ממך אליה.

כמה עולה טבעת אירוסין? צפה במחירון המלא
כיצד בוחרים טבעת אירוסין מדהימה? (מבלי להתרושש)