טבעות אירוסין GIA

טבעת אירוסין GIA עם תעודה!

טבעות אירוסין GIA עם יהלום מרכזי המגודר לפי תעודת GIA (המעבדה אמריקאית המוערכת והמוכרת בעולם) הן שם דבר בעולם התכשיטים. מחיר אטרקטיבי במיוחד ללא עמלות תיווך. בחרו עכשיו את הטבעת המושלמת עבורכם!מחפשים טבעת אירוסין יוקרתית? כולל יהלום גדול עם תעודה רשמית?
 
הצוות של תכשיטי לויס מאחל לכם מזל טוב!
 
כשקונים טבעת יהלום חשוב מאד לבחור נכון. אתה הולך לשים לא מעט כסף על מתנה ייחודית להנצחת רגע מאד חשוב בחייך. לשם כך הקימו את מכון GIA (המכון הגמולוגי האמריקאי הבינלאומי) בכדי לפקח על היהלומים שנסחרים בבורסה ולהביא לך את היהלום עם תעודות ודירוג מדויקים ליהלום שבטבעת האירוסין שלך.

מה היא תעודת GIA

כאמור, GIA הוא השם של המכון הגמולוגי האמריקאי הבינלאומי. למכון הגמולוגי יש סניפים בכל העולם ויהלומנים מכל העולם שולחים למכון GIA  את היהלומים שלהם להנפקת תעודה. המכון הוא הגוף היחיד בעולם שבו היהלום עובר בדיקות קפדניות מאד אשר מגדירות את ערכו בסופו של דבר על פי משקלו, צבעו ותכונות רבות נוספות. בסוף תהליך הבדיקה מונפקת תעודה שמלווה את היהלום לעד. התעודה הזו מאפשרת לסחור ביהלום הזה בבורסת היהלומים וערכו נמדד בכל פעם מחדש על פי ערך היהלומים בבורסה.

אילו סוגי טבעות אירוסין הכי נפוצים בשוק? צפה עכשיו בסרטון קצר


סוגי טבעות אירוסין
   

למי מתאימה טבעת אירוסין GIA

טבעת אירוסין GIA קרויה כך מכיוון שהיהלום או היהלומים שבטבעת האירוסין עברו את הבדיקות של המכון הגמולוגי הבינלאומי, והונפקו ליהלום תעודות בהתאם. עקב כך מחיר היהלום גבוה יותר. תהליך הבדיקה והערכת היהלום על ידי מכון GIA מעלה את המחיר באופן טבעי. כשאתה רוכש טבעת אירוסין GIA עם תעודה מתאימה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שקנית יהלום איכותי שעבר את הבדיקות הקפדניות ביותר, ושערכו של היהלום נמדד תמיד ביחס למחירים שבבורסת היהלומים.

יתרונות ברכישת טבעת אירוסין GIA

שני היתרונות הבולטים ברכישת טבעות אירוסין מעוצבות מסוג זה:

•    היהלום עבר בדיקה סופר קפדנית על ידי המעבדה המחמירה ביותר בעולם
•    תעודת GIA מאפשרת לך לסחור ביהלום שרכשת (באם תרצה) בעתיד

כשאתה רוכש טבעת אירוסין GIA אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהיהלום שלך הוא לא סתם יהלום הוא יהלום איכותי וברמה גבוהה שמתאים במיוחד להצעות הנישואין הייחודית שלך ושלה.

חסרונות טבעות אירוסין GIA

כמובן שאין מושלם, וגם לטבעות אירוסין GIA יש חסרון בולט. המחיר של הטבעת עולה עקב הבדיקות שעוברים היהלומים. המחיר הגבוה גורם להרבה גברים להחליט שלא בחור בטבעות אירוסין GIA, אך חשוב לזכור שלמחיר הזה יש סיבה וזה לא סתם יקר. זה לא אומר שאתה צריך לתפוס רגליים קרות. אם אתה יכול לעמוד בתקציב הזה אתה יכול להיות בטוח במאה אחוז שקנית טוב.

אתה מכיר אותה הכי טוב – חוץ ממידת האצבע

אם כבר החלטת ללכת על הטבעת המדהימה הזו, כדאי שתגיע מוכן עם מידת הטבעת של אשתך לעתיד. הדרך למדוד את גודל האצבע של אשתך היא פשוט לקחת את אחת הטבעות שלה ולמדוד את הקוטר הפנימי של הטבעת בעזרת סרגל או כלי מדידה אחר. גם אם טעית, זה לא נורא. נוכל לתקן את המידה לאחר טקס הצעת הנישואין, כאשר תגיעו אתה וארוסתך אלינו. אנו נותנים לך אחריות מלאה לגודל הטבעת ולאבן היוקרתית ודואגים שתקבל את האיכות הגבוהה ביותר לטבעת האירוסין שלכם.

כמה עולה טבעת אירוסין? לחץ כאן