טבעות אירוסין קלאסיות

טבעות אירוסין קלאסיות - לויס תכשיטים

ברוכים הבאים אל חנות המפעל מס' 1 לעיצוב, ייצור ומכירה של טבעות אירוסין קלאסיות.

מבחר עשיר ומגוון של טבעות איכות - במחיר אטרקטיבי ללא עמלות או פערי תיווך.

טבעות נקיות וקלאסיות מדגישות ונותנות את כל הבמה ליהלום המרכזי.

נשמח לסייע לכם בבחירת טבעת האירוסין המושלמת עבורכם!מחפשים טבעת אירוסין יפה במיוחד? עיצוב קלאסי?
 
אנו מאחלים לכם מזל טוב! כאן תמצאו את הטבעות הכי יפות והכי קלאסיות!
 
הגיע הרגע המרגש בחיים בו החלטת להציע לאהובתך להינשא לך. הכול כבר מוכן! יש רעיון, יש תפאורה ורק חסרה טבעת אירוסין. רוב הגברים אינם יודעים לבחור לבת זוגם טבעת אירוסין ומתבלבלים בתוך ים ההיצע הקיים בשוק. אל תתבלבל. פשוט תבחר בחברת תכשיטים שיודעת לתת לך את מה שאתה צריך! טבעות אירוסין קלאסיות בעיצובים מדהימים שאשתך לעתיד תאהב בוודאות מלאה, עם אחריות לכל החיים ומחיר ללא תחרות.

ים של טבעות...

בשעה טובה ומוצלחת מצאת את בחירת לבך. הכול מוכן. הלב, הנפש ועכשיו נשאר רק לקנות לה טבעת. אז זהו, שזה בדיוק הרגע בו רוב הגברים נופלים כי הם לא יודעים מה לבחור. אתה בטח חושב שאתה סגור על הטעם של אשתך, אתה בטוח במאה אחוז שאתה יודע איזו טבעת אירוסין קלאסית תפיל אותה מהרגליים ועדיין, ברגע שאתה מתחיל לחפש, אתה תובע בים של טבעות אירוסין קלאסיות (או לא). אז מה עושים עם כל המבחר הזה ומה בוחרים?

אילו סוגי טבעות אירוסין יש? צפה בסרטון קצר


סוגי טבעות אירוסין

 
בחירת טבעת אירוסין קלאסית

בחירת טבעת מתוך מגוון ענק של טבעות אירוסין קלאסיות אינה תהליך פשוט. ככל הנראה בחרת להפתיע את אשתך לעתיד נכון? אתה צריך להיכנס לראש של בת זוגך ולהתחיל לחשוב טוב טוב אם התכשיט שתבחר לה יהיה לטעמה. אתה יכול להסתבך או פשוט לבחור בין מבחר של טבעות אירוסין קלאסיות שמתאימות לרוב הנשים, עם נגיעה ייחודית שלך – היהלום. בטבעת אירוסין קלאסית חשוב שיהיה יהלום עדין ויפה. חשוב שהיהלום יקבל מקום של כבוד בטבעת. היהלום צריך להשתלב בצורה חלקה ומושלמת עם הטבעת ועם היד העדין של אשתך לעתיד.

טבעות אירוסין קלאסיות מגיעות בדרך כלל עם יהלום כחלק מהעיצוב של הטבעת. זה יכול לחסוך לך המון התחבטויות עם עצמך. העיצוב מושלם ומוכן כבר, וכל שנותר לך הוא להחליט בין מגוון של צורות וצבעים. אתה צריך להחליט האם אשתך לעתיד אוהבת יהלום גדול או קטן, האם זהב לבן או קלאסי והאם היא תתמיד לענוד את המתנה הזו לאורך כל החיים על היד.

איך בוחרים את מידת הטבעת?

מידות של טבעות הן דבר שקשה למדוד ולהעריך מראש. הסיבה היא, כאמור, אלמנט ההפתעה. יש גברים יצירתיים שמגיעים לחנות התכשיטים עם טבעת לדוגמא של האישה מבלי שתבחין בכך, והתכשיטנים בחנות יודעים למדוד את הקוטר הדרוש. יש מקרים בהן אין לגבר את המידה הרצויה. גם אם אין לך את המידה הרצויה, טבעת אירוסין קלאסית ניתנת לשינוי במידה לאחר הרכישה. עדיף שתרכוש טבעת שתעלה על האצבע של אשתך לעתיד ותגיע לחנות לתיקון במידת הצורך.

אחריות על טבעות אירוסין קלאסיות

כשאתה רוכש מתנה כל כך חשובה לאשתך לעתיד, מתנה עם כל כך הרבה משמעות, חשוב לך לקבל אחריות לכל החיים על הטבעת. במקרים רבים טבעות אירוסין עוברות בירושה בין אמא לבת ואפילו בין סבתא לנכדה. לכן חשוב לקבל אחריות לכל החיים על הטבעת שאתה רוכש. אנחנו מעניקים ללקוחותינו אחריות מלאה ולכל החיים. לכן משתלם מאד לבחור ממגוון הטבעות הקלאסיות שלנו ולתת לאשתך את המתנה המושלמת לרגע המיוחד שלך ושלה.

כמה עולה טבעת אירוסין? לחץ לצפייה במחירון
איך לבחור טבעת אירוסין? מדריך מושקע