טבעות אירוסין סוליטר

לויס תכשיטים - חנות המפעל מס' 1 לעיצוב, ייצור ומכירה של טבעות אירוסין סוליטר.

מבחר אינסופי של טבעות מעוצבות באיכות גבוהה ובמחיר אטרקטיבי ללא עמלות או פערי תיווך.

טבעות אירוסין סוליטר הן טבעות נקיות וקלאסיות - המדגישות ונותנות את כל הבמה ליהלום המרכזי.

בדף זה ריכזנו דגמים נבחרים - נשמח לסייע בבחירת הטבעת המושלמת עבורכם!טבעות אירוסין סוליטר

מבטה של בת זוגתך בעת קבלת טבעת האירוסין יהיה מושלם במידה ותקבל את טבעת חלומותיה. לכן בחירה נכונה של טבעת אירוסין הינה בחירה חשובה שאין להקל בה ראש. קיימות טבעות אירוסין מסוגים שונים, בעלות עיצוב מגוון אשר מקנה להן אופי ייחודי. סוג אחד משלל האופציות המוצעות הוא טבעת אירוסין סוליטר.

טבעות אירוסין סוליטר הינן טבעות אשר משמעותן מגיעה מן המילה "סולו", יחיד. טבעות אירוסין סוליטר נושאות במרכזן יהלום יחיד, נוצץ ומבריק. הטבעת עצמה הינה עדינה ודקה אשר מעצימה את קיומו של היהלום המלכותי. השילוב של העדינות עם היהלום יוצר מראה קלאסי שלעולם אינו יוצא מהאופנה.

כמה עולה טבעת אירוסין? לחץ כאן
איך בוחרים טבעת אירוסין מושלמת? מדריך שימושי

למי תתאים טבעת אירוסין סוליטר?

טבעת אירוסין סוליטר נראית מצוין על כל אחת אך באופן כללי, טבעות דקות ועדינות יתאימו לבעלות אצבעות קצרות ורחבות. טבעות ארוכות ושטוחות דווקא ירחיבו את האצבע. כמו כן טבעות מסוג זה יתאימו לבעלות מבנה גוף קטן אשר אינן יכולות לענוד טבעות גרנדיוזיות. מלבד ההיבט הפרופורציונאלי יש להתאים את הטבעת לאופי של בת הזוג. אישה עדינה אשר עונדת מעט תכשיטים תשמח לקבל טבעת עדינה כמו טבעת אירוסין סוליטר.

חשוב לזכור כי טבעות אירוסין סוליטר מעמידות את היהלום במרכז הבמה לכן אין להתפשר באיכות היהלום. היהלום יהפוך את הטבעת לעוצרת נשימה וישאיר את המבט המאושר על פניה של בת הזוג. איכותו של היהלום נקבעת לפי משקלו, צבעו, חיתוכו וניקיונו.


אילו סוגי טבעות אירוסין יש בשוק? צפה עכשיו בסרטון קצר


סוגי טבעות אירוסין