טבעות אירוסין מעוצבות

טבעות אירוסין מעוצבות - לויס תכשיטים

אנו מזמינים אתכם לצפות במבחר ע נ ק של טבעות איכות -

במחיר אטרקטיבי ללא עמלות או פערי תיווך.

טבעות אירוסין מעוצבות עם יהלומים בכל הגדלים.

בואו לבחור את הטבעת המושלמת עבורכם!מחפשים טבעת אירוסין יפה במיוחד? עיצוב יוקרתי? מודרני?
 
אנו מאחלים לכם מזל טוב! בדף זה תמצאו את מיטב הטבעות שלנו!
 
תהליך מציאת טבעת אירוסין אינו פשוט לכל אחד. ישנם גברים שמתקשים מאד למצוא את הטבעת המתאימה ביותר לזוגתם לעתיד. אם גם אתה מחפש טבעת אירוסין ואינך יודע איך לבחור ומה לבחור, אתה יכול להיעזר בנו. אצלנו טבעות אירוסין מעוצבות הן מומחיות. התוצאות שלנו הן מיוחדות, יוצאות דופן ומרשימות במיוחד. הצוות שלנו יסייע לך להגיע לרגע הגדול מוכן עם הטוב ביותר.

בחירת טבעת אירוסין מעוצבת

הדבר הנכון לעשות כאשר אתה מתחיל לחפש טבעת נישואין לארוסתך הוא לגשש קצת מה הטעם שלה. נכון, אתה מכיר אותה הכי טוב. אבל תוכל לגלות המון דברים חדשים אם תנסה לבדוק איתה מה הטעם שלה. יש נשים שאוהבות את טבעת האירוסין עם יהלום גדול ויש כאלו שאוהבות יהלום קטן וצנוע. יש נשים שתשמחנה לקבל טבעת אירוסין מעוצבת מאד עם שילובים של אבנים וצבעים, ויש נשים שמעדיפות את העדין והקטן. בלויס תכשיטים יש טבעות אירוסין מעוצבות בסגנונות רבים ושונים. המבחר שלנו יאפשר לך לתת לאשתך לעתיד את הטבעת המושלמת עבורה.

אילו סוגי טבעות אירוסין הכי פופולריים? צפה בסרטון קצר


סוגי טבעות אירוסין

 
ייעוץ אישי חינם בבחירת הטבעת

כשמגיעים לחנות תכשיטים לקניית טבעת אירוסין מעוצבת נתקלים במאות אם לא אלפי סוגים ודגמים של טבעות אירוסין מעוצבות או מיוחדות מאד. גברים רבים מגיעים לחנות התכשיטים ויכולים פשוט ללכת לאיבוד. אין כמו להגיע ממוקד, אבל יותר מזה, אין כמו לקבל יעוץ בבחירת הטבעת. כשתגיע ללויס תכשיטים, מעבר לכך שתמצא טבעות אירוסין מעוצבות בטוב טעם ומרהיבות מאד, תקבל יחס אישי מהנציגים המומחים שלנו שיעזרו לך לבחור נכון. תוכל לבוא עם אמא שלך, שלה או שתיהן יחד ותוכל לבוא לבד. מה שבטוח, אתה תצא עם טבעת אירוסין מעוצבת מושלמת לאישה שלך.

סוגים של טבעות אירוסין מעוצבות

כאמור, ישנם סוגים רבים של טבעות אירוסין. ישנן טבעות אירוסין קלאסיות, יש טבעות אירוסין מיוחדות, וינטג' ואפילו בעיצוב אישי. כשמגיעים לבחור טבעת אירוסין מגיעים כשיודעים פחות או יותר לאיזה כיוון הולכים. טבעות מסוימות הן גדולות והאחרות קטנות ועדינות, ישנן כאלה שמעוטרות בהרבה אבני יהלום וישנן עם פחות. מה שבטוח הוא שהמבחר הגדול מאפשר לך לבחור משהו שיתאים במיוחד לאשתך לעתיד. תזכור שהמתנה הזו היא מתנה שהאשה עונדת כל חייה. אתה צריך לבחור נכון.

ומה אם האשה לא אהבה?

אנחנו בלויס תכשיטים כמעט ולא מכירים מקרים בהם האישה לא התאהבה בטבעת האירוסין. יחד עם זאת, במקרים בהם הגודל לא מתאים, או שאולי העיצוב לא לטעמה של האישה, יש אפשרות להגיע יחד לאחר טקס הצעת הנישואין ופשוט לבחור טבעת אחרת או להתאים את גודל הטבעת לאצבע של האישה. אין מה לחשוב פעמיים. פשוט מגיעים, בוחרים טבעת אחרת ומסדרים את המחיר לפה או לשם. מה שהכי חשוב אצלנו בלויס תכשיטים הוא שהחוויה של הצעת הנישואין תישאר עבורכם חוויה מקסימה, חד פעמית ובלתי נשכחת בזכות טבעת מרשימה ויפה.

כמה עולה טבעת אירוסין? צפה במחירון
איך בוחרים טבעת אירוסין מושלמת? מדריך שימושי