טבעות אירוסין זהב צהוב

טבעות אירוסין זהב צהוב - לויס תכשיטים

החנות מס' 1 לעיצוב, ייצור ומכירה של טבעות אירוסין מעוצבות.

מבחר עשיר ומגוון של טבעות מעוצבות באיכות הכי גבוהה שיש ובמחיר אטרקטיבי ללא עמלות תיווך.

טבעות אירוסין זהב צהוב במגוון עיצובים חדשים - יפות כל כך שקשה להתעלם מהן!


טבעות אירוסין זהב צהוב

•    האשה שלך תמיד חלמה על טבעת אירוסין זהב צהוב?
•    צריך ייעוץ והכוונה בבחירת טבעת אירוסין?
•    רוצה להפתיע את אשתך לעתיד עם טבעת יפה במיוחד?


אז החלטת להציע נישואים לאשה של חייך, מזל טוב! כדי לעשות זאת בדרך מכובדת ונעימה עליך לבחור טבעת יוקרתית שמתאימה למעמד. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. כאן תמצא מגוון טבעות מעוצבות ממגוון חומרים ועם מגוון אבנים שונות. נשמח לייעץ לך ולהכווין אותך בבחירת הטבעת היפה ביותר עבור אשתך לעתיד!


כמה עולה טבעת אירוסין? מדריך קצר


טבעת אירוסין זהב צהוב

טבעת אירוסין זהב צהוב היא טבעת יוקרתית ויפיפייה. יש לנו מגוון של עיצובים שונים ומגוונים. כל טבעת שונה מהאחרת. לכל טבעת גם מותאמת אבן אחרת במגוון צבעים. תוכל לבחור ממגוון הטבעות המעוצבות שכבר קיים אצלנו בקטלוג ותוכל גם לעשות לאשתך לעתיד טבעת אירוסין זהב צהוב מותאמת אישית ומעוצבת על פי ראות עיניך. המגוון של טבעות אירוסין זהב צהוב אצלנו במלאי הוא גדול ומגוון לכן אם אינך בטוח במה לבחור ומה אשתך לעתיד תאהב יותר או פחות – תוכל להביא אתך אדם נוסף שיחווה דעה וייעץ לך. כמו כן אנו גם לשירותך ונוכל לייעץ ולעזור במה שצריך. טבעות אירוסין זהב צהוב הן הנמכרות והאטרקטיביות ביותר בשוק טבעות האירוסין.

איך בוחרים מכל המגוון הקיים?

אז באמת מאיפה מתחילים ואיך בוחרים ממגוון כל כך גדול של טבעות את הטבעת האחת והיחידה שתתאים לאשתך האחת והיחידה? עסק לא פשוט אתה צודק, אבל לשם כך אנחנו כאן. תמיד תוכל לברר עם חברותיה הקרובות או משפחתה הקרוב על צבע הטבעת המועדף ואיזה אבן היא הייתה מעדיפה. זהו מידע שנשים חולקות אחת עם השנייה בידיעה שכשיגיע הרגע המיוחל, בעלה ישכיל לשאול את הקרובות אליה וכך להקל על עצמו במלאכת הבחירה.

נשים תמיד חושבות צעד קדימה

חשוב שתזכור זאת! ואם אין באפשרותך לברר ולדעת מראש מה היא אוהבת אנו נוכל לייעץ לך. לנו ניסיון רב בתחום ותוכל לסמוך על הדעה שלנו. טבעות אירוסין זהב צהוב עם יהלום יחיד באמצע לדוגמא, הן פופולריות מאוד בקרב נשים רבות. כמובן כי במקרה והאשה שלך לא תאהב את הבחירה (כן גם זה קורה, וזה קורה לא מעט, אין בזה כל בושה) תוכלו להגיע יחד ולהחליף את הטבעת לטבעת שהיא תאהב.

איזה מידה של טבעת לבחור?

את המידה של הטבעת קשה מאוד לדעת מראש מבלי למדוד את קוטר האצבע של אשתך לעתיד. אם תרצה להפתיע את אשתך בטבעת אירוסין זהב צהוב לדוגמא אז תצטרך או להמר על מידת האצבע שלה או לקחת לה טבעת מקופסת התכשיטים מבלי שהיא תשים לב ולהביא אלינו שנוכל לעצב לה טבעת התפורה למידותיה. אם יצא כי הטבעת לא מתאימה בגודל תוכלו תמיד להגיע יחד ונוכל לשנות ולהתאים לגודל הרצוי. החומרים של הטבעות אירוסין זהב צהוב , זהב אדום, זהב לבן או כסף הם חומרים שניתן לשנות את צורתם וקוטרם במידה וצריך. אנשינו מומחים בתחום ועושים זאת כבר שנים רבות.איך מוצאים טבעות אירוסין זולות? טיפים