טבעות אירוסין זהב לבן

טבעות אירוסין זהב לבן - לויס תכשיטים

טבעות אירוסין מזהב לבן מעוצבות בקפידה עם דגש על כל הפרטים הקטנים.

מחיר אטרקטיבי במיוחד ללא פערי תיווך. טבעות מעוצבות שאי אפשר להתעלם מהן.

בואו לבחור את טבעת החלומות שלכם! (עיצוב אישי)


טבעות אירוסין זהב לבן

•    רוצה להפתיע את האישה בטבעת אירוסין ייחודית?
•    מחפש טבעת אירוסין זהב לבן בעיצוב מרהיב?
•    טבעת אירוסין יוקרתית?


הכל כבר מוכן לקראת הצעת הנישואין, ונשאר לך רק לקנות טבעת?  מתלבט בין טבעות אירוסין זהב לבן לבין טבעות מזהב צהוב וקלאסי? כדאי להכיר את המשמעויות והיתרונות של זהב לבן בעיצוב הטבעת, היוקרה והמראה. מדובר בטבעות אירוסין מעוצבות בקלאסה אחרת!


כמה עולה טבעת אירוסין? לחץ כאן


בקצרה, טבעות אירוסין זהב לבן – מה זה בעצם?

לא כולם יודעים את ההבדל בין זהב לבן לזהב "צהוב" וקלאסי. אז הנה הסבר קצר. הזהב הטהור הוא חומר הגלם העיקרי. הזהב הלבן הוא סגסוגת שמכילה זהב ומתכות נוספות (פלטינה, פלדיום וניקל), שנותנות את הגוון הלבן היפייפה והייחודי. ההמצאה הזו של זהב לבן נועדה להחליף את השימוש בפלטינה, שנחשבת למתכת יקר יותר מזהב. ניתן למצוא כיום שימושים רבים לזהב לבן בייצור תכשיטים.

עיצוב טבעות אירוסין זהב לבן

השימוש בזהב לבן מאפשר לעצב טבעות אירוסין מרהיבות ויפות. הלובן המבריק של הטבעת משתלב בצורה מושלמת עם היהלום. יש טבעת אירוסין זהב לבן משולבת באבני חן בצבע אחר כמו בטבעת האירוסין אדל שלנו, מה שנותן לטבעת מראה יוקרתי יותר והבלטה של צבעה של האבן. מה גם שלא כל הנשים מתחברות לטבעות צהובות קלאסיות ורוצות לשבור שגרה. טבעת אירוסין זהב לבן יכולה להיות מושלמת לאשתך לעתיד, אם ידה עדינה והיא אוהבת להיות מיוחדת. עיצוב הטבעות שלנו הוא קפדני מאד ואנו שמים דגש על הפרטים הקטנים כדי ליצור לך את טבעת החלומות לקראת הרגע המרגש.

יוקרה ועדינות בשילוב מנצח

עיצוב הטבעת הוא תהליך מחושב ומוקפד. השימוש בזהב לבן נותן למעצבים שלנו חופש מחשבה ויצירה. בסופו של תהליך היצירה נולדת טבעת אירוסין מעוצבת להפליא - טבעת אירוסין זהב לבן בעיצוב קלאסי ועדין. היופי בטבעות אירוסין זהב לבן הוא שהיוקרה לא באה על חשבון העדינות. הטבעות יוקרתיות להפליא ומגיעות במגוון רחב מאד של דוגמאות ועיצובים.

תכין את עצמך לקראת המעמד

לקראת קניית טבעת האירוסין רצוי שתכין את עצמך. אל תילחץ, זה לא מסובך. הנה כמה טיפים מאיתנו:

•    טיפ 1, ייעוץ עם חברות שלה – סביר להניח שאתה מכיר אותה הכי טוב. אבל עדיין מומלץ לדבר עם חברותיה של ארוסתך ולשאול אותם מה הטעם שלה. טבעת אירוסין זהב לבן או צהוב? אבן גדולה או מקבץ של אבנים קטנות, עדינות או רובוסטיות.
•    טיפ 2, תמדוד – כדי להגיע עם המידה של ידה של אשתך לעתיד, פשוט תמדוד בעזרת כלי מדידה כלשהו (כמו סרגל) את קוטר אחת מהטבעות שלה. גם אם תטעה, נתקן את זה אחר כך. עלינו.
•    טיפ 3, תקציב – כדאי להגיע מוכן מראש עם התקציב שלך. חנות התכשיטים שלנו מלאה בכל טוב, וכדי לעזור לך לצמצם מבין אינספור האפשרויות, כדאי לדעת כמה אתה רוצה להשקיע. אגב, טבעות אירוסין זהב לבן יכולות להיות זולות משמעותית מזהב צהוב! כך שגם בתקציב נמוך תוכל לזכות בטבעת אירוסין סופר יוקרתית.

אל דאגה, אתה לא לבד

כשתגיע אלינו, אחד המומחים שלנו ילווה אותך בתהליך הבחירה עד שתצא מרוצה. אנחנו בלויס תכשיטים לוקחים אחריות מלאה על הטבעת שאתה קונה לה, מעניקים לך את כל התעודות הדרושות ודואגים שהיא תצא מרוצה בכל מקרה!טבעות אירוסין זולות - לחץ לצפייה