שיטת הקנייה הישירה

שיטת הקנייה הישירה

> מעוניין לקנות יהלום מדהים? (מבלי להתרושש)?
> לקנות טבעת אירוסין ישירות מהמפעל שמייצר אותה?
> רוצה לחסוך עמלות תיווך שונות ולשלם "נטו" על היהלום שבחרת?


שיטת "הקנייה הישירה" מאפשרת לך לקנות טבעת אירוסין יפה במיוחד, עם יהלום מרשים – והכל במחיר סביר והוגן. כאשר קונים טבעת אירוסין ישירות מחנות המפעל (לוי’ס תכשיטים), חוסכים מגוון עמלות תיווך והוצאות נלוות. אצלנו תוכל לבחור את חומרי הגלם האיכותיים ביותר ולשלם "נטו" על איכות היהלום שבחרת!

כמה עולה טבעת אירוסין? צפה בסרטון קצר


כמה עולה טבעת אירוסין


איך חוסכים (הרבה) בקניית טבעת אירוסין?

באמצעות קנייה ישירה כמובן! כאשר קונים טבעת אירוסין ישירות מהיצרן (חנות המפעל) – חוסכים פערי תיווך והרבה עלויות נלוות. כמו בכל תחום, ברגע שקונים טבעות אירוסין ישירות מחנות המפעל, המחיר צונח ויש נגישות אל חומרי הגלם (יהלומים) הטובים ביותר.

עד כמה משמעותי החיסכון?

קנייה ישירה מאפשרת לך לחסוך הרבה כסף, עד 50% הנחה. ברגע שחוסכים עלויות של אחזקת חנות, משכורות של מוכרים, עמלות תיווך, עלויות שיווק שונות ועלויות נלוות – ניתן להוריד את המחיר בצורה משמעותית. כאשר קונים ישירות מהמפעל, משלמים בעיקר על הדבר החשוב באמת: איכות היהלום וגודלו.

יתרונות נוספים של קנייה ישירה (שכדאי להביא בחשבון)

חנות המעל מייצרת את התכשיט במקום. יש לנו גישה ישירה אל חומרי הגלם האיכותיים ביותר במחירים נוחים ללא פערי תיווך. מעבר לכך, בעת הזמנת הטבעת יש ללקוח שליטה מוחלטת על התמחור של הטבעת. הלקוח יכול לקבוע בעצמו את המרכיבים השונים: גודל יהלום, צבע, בהירות, סוג הזהב, כמות השיבוצים, עיצוב הטבעת, משקל כללי וכו’...

אז למה אתם מחכים?

צרו עמנו קשר בהקדם. ביחד נוכל להרכיב טבעת אירוסין מדהימה לפי כל מה שחשוב לכם... ובאותה נשימה נוכל לחסוך משמעותית בעלות הסופית, שכן אנחנו חנות מפעל! זכרו, מי שקונה ישירות "מהיצרן לצרכן" חוסך הרבה כסף!

לוי’ס תכשיטים – חיסכון נקי שלכם!

לויס תכשיטים פועלת בשיטת הקנייה הישירה, החוסכת לכם בעלות הרכישה. במסגרת הקנייה הרגילה, המחיר הסופי המוצע ללקוח הוא נגזרת של כל השלבים שפורטו, בתוספת פערי הרווחים הנגרפים בכל שלב. שיטת הקנייה הישירה חוסכת את העמלות הנלוות לכל שלב עד הצרכן הסופי, מכאן שלוי’ס תכשיטים חוסכים לך את דמי התיווך בין הסוחרים באותו השוק, ובכך מציעה לך מחיר התחלתי נמוך יותר (באופן משמעותי!).


מגוון טבעות אירוסין מדהימות! לחץ לצפייה
אילו סוגי טבעות אירוסין הכי "מבוקשים"? סרטון מומלץ